Naši “Zmajevi” nižu uspjehe: Na kantonalnom takmičenju u Tuzli, KBS “Zmaj” Gradačac osvojio I mjesto

86

Klub borilačkih sportova “ZMAJ“ Gradačac je u nedjelju učestvovao sa svojim takmičarima na kantonalnom karate takmičenju u Tuzli.

Organizator takmičenja je bio karate klub “SLOBODA“ iz Tuzle.  Na takmičenju je učestvovalo preko 370 takmičara iz 17 karate klubova sa kantona i regije.

KBS“ZMAJ“ je učestvovao sa 40 takmičara u 43 pojedinačne i  4 ekipne kategorije.

Klub je osvojio 15 zlatnih, 13 srebrenih i 16 bronzanih medalja. U ukupnom poretku klubova KBS“ZMAJ“ Gradačac je zauzeo prvo mjesto, drugo mjesto je pripalo KBS“TUZLA-SINBRA“ iz Tuzle a treće mjesto domaćinu prvenstva karate klubu “SLOBODA“ iz Tuzle.

Ekipa portala i Radija, upućuje iskrene čestitke KBS“ Zmaj“ Gradačac sa željom za još dosta medalja i prvih mjesta na predstojećim takmičenjima.

Radio Bet/Foto:KBS “Zmaj”Gradačac