menu Naslovna chevron_right
Vijesti

BiH Ivanić potvrdio: Pismo je stiglo u Ambasadu BiH u Hagu, tražio sam da ga ne otvaraju

Urednik | 26. Februara 2017.
Ivanić je nakon prijema informacije o pismu zatražio da se pismo u Ambasadi BiH ne otvara jer nema povjerenje u bh. ambasadoricu Mirsadu Čolaković te da se isto pošalje u njegov kabinet redovnim putem.

Milić dodaje kako Ivanić čeka da redovnim putem dobije pismo i da se upozna sa sadržajem pisma.

Ivanić pretpostavlja da se radi o onome što je i najavljivao,a to je da će sud tražiti stav Predsjedništva BiH o tome da li Sakib Softić ima legitimitet da predstavlja BiH.

Iz Ivanićevog kabineta nisu mogli potvrditi da li su druga dva člana Predsjedništva dobili pismo. Također, dodaju da ne znaju kada će pismo stići jer to zavisi od Ambasade BiH u Holandiji.

klix.ba / OD

Komentari

komentara

Written by Urednik




  • play_circle_filled

    Radio
    Kiša dobrih nota

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play