menu Naslovna chevron_right
BiHInfoVijesti

“U četvrtak dolazimo pred Vladu u Sarajevu, poniženi su i pacijenti i mi”- Rekli su radnici u zdravstvu

Urednik | 6. Jula 2020.
“Istovremeno, pojedini članovi Vlade su iz političkih razloga , tj. sebičnih utjecaja pojedinih ljekara u matičnim strankama, pokušali i uspjeli napraviti razdor unutar struke – davajući visoke privilegije ljekarima u cilju obezbjeđivanja jedne glasačke grupe , najčešće važne samo zbog zvučnih titula i visokih pozicija u strankama”, dodali su.
Na protestu će prisustvovati do 300 ljudi zbog pandemije koronavirusa, saopćeno je iz Sindikata radnika u zdravstvu.

Komentari

komentara

Written by Urednik




  • play_circle_filled

    Radio
    Kiša dobrih nota

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play