Govedarica: Vlast u RS-u ‘legalizovala otimačinu javnih resursa’
Predsjednik Srpske demokratske stranke (SDS) Vukota Govedarica istakao da će prva stvar koju će ta stranka uraditi, kako je naveo, nakon pobjede na opštim izborima u oktobru ove godine, biti ukidanje nedavno izglasanih izmjena Zakona o koncesijama u RS-u. – Tim zakonom trenutna vladajuća većina u RS-u je praktično legalizovala […]
