menu Naslovna chevron_right
BiHSportVijesti

Izvršni odbor NSBiH bira selektora nogometne reprezentacije

Urednik | 4. Januara 2018.

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine danas bi trebalo da dobije novog selektora.

Izvršni odbor Nogometnog saveza BiH sastat će se danas na Ilidži gdje bi trebalo da odluči kome će ukazati povjerenje da u narednom periodu vodi najbolji bh. tim. U konkurenciji za nasljednika Mehmeda Baždarevića su bh. stručnjak Amar Osim i hrvatski strateg Robert Prosinečki.

S obojicom je stručna komisija u sastavu Sead Kajtaz – Zvjezdan Misimović krajem prošle godine obavila konkretne razgovore i zaključke prenijela članovima IO. Za izbor novog selektora bit će potrebni glasovi najmanje 12 od 15 članova Izvršnog odbora.

Sjednica će biti održana sa početkom u 12.00 sati.

Novog selektora već krajem ovog mjeseca očekuje prvi ispit, s obzirom na to da reprezentacija BiH 28. januara gostuje selekciji SAD-a u Los Angelesu, a tri dana kasnije igra prijateljski meč s Meksikom u San Antoniju.

 

 

Radio Bet/Izvor:Avaz

Komentari

komentara

Written by Urednik




  • play_circle_filled

    Radio
    Kiša dobrih nota

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play