Bivši borci se razilaze iz Mravića kod Doboj Juga, saobraćaj se odvija nesmetano
Više od 300 bivših boraca se nakon kratkotrajne blokade i naguravanja s specijalnom policijom MUP-a ZDK povuklo prvo s magistralnog putu M-17, pa kasnije i iz mjesta Mravići, kod Doboj Juga, javlja reporter portala Klix.ba s mjesta događaja. Prvobitno su javili da će se uputiti dalje prema mjestu Karuše, gdje […]
