Rudari u Banovićima stupili u štrajk, odbili sići u jamu
Grupa rudara Rudnika mrkog uglja u Banovićima jutros je stupila u štrajk, a na ovo su se odlučili zbog loših uslova rada i malih plaća. Kako saznajemo, rudari koji su trebali ući u jamu u prvoj smjeni jutros nisu otišli na svoja radna mjesta, već su se okupili ispred zgrade […]
