Borci ARBiH i HVO-a ušli na pregovore u Parlament FBiH
Tri demobilisana pripadnika Armije RBiH i jedan demobilisani pripadnik HVO-a ušli su u Parlament FBiH, kako bi sa poslanicima dogovorili vanrednu sjednicu na kojoj će biti razmatrani njihovi zahtjevi, javlja Avaz. Podsjećamo, ranije danas je najavljeno da će sa pripadnicima boračke populacije, koji protestuju ispred Federalnog parlamenta, razgovarati tokom dana […]
