Radnici RiTe Ugljevik zabrinuti za budućnost firme i egzistenciju
Sindikalna organizacija Rudnika i Termoelektrane Ugljevik zatražila je hitno uključivanje svih relevantnih institucija u Republici Srpskoj u rješavanje problema ovog preduzeća, u vezi sa dodjelom koncesije na ležište uglja “Ugljevik Istok 2”. Kako ističu iz Sindikata, krajem januara javnosti je saopćeno da će Vlada RS otkupiti firmu “Komsar enerdži”, ali […]
