Američki bombarderi vratili se u bazu nakon vojne vježbe s Južnom Korejom
Dva američka strateška bombardera u srijedu su se vratila u svoju bazu nakon što su izveli letove u Južnoj Koreji u okviru učešća u aktuelnim američko-južnokorejskim vojnim vježbama, javila je u četvrtak novinska agencija Yonhap. Agencija navodi riječi neimenovanog južnokorejskog vojnog zvaničnika da su dva supersonična strateška bombardera B-18 nadletjela […]
