menu Naslovna chevron_right
Nekategorisano

Odblokirana petlja Šićki Brod: “Uz minimalnu upotrebu sile”

Urednik | 3. Marta 2018.

Jutros od 7:00 sati petlja Šički Bord je odblokirana i normalno se uspostavlja saobraćaj, saopćeno je iz MUP-a TK.

Kako je u izjavi za RTVSlon kazao policijski komesar Dževad Korman, jutros u 6:00 sati, jedinica za podršku MUP-a TK izašla je na teren.

“Uz minimalnu upotrebu sile, tačnije odgurivanjem uspjeli smo udaljiti okupljena lica sa ceste. Većina ih se sama razišla. Dvije osobe su kako smo dobili informaciju pale u nesvjest i jedna je prevezena u Hitnu, a druga u UKC Tuzla. Povrijeđenih nema. Radi se na ponovnom uspostavljanju saobraćaja”, kazao je komesar. Na pitanje ko je naredio akciju, nije želio odgovoriti, samo je kratko dodao da više informacija javnost će saznati na za danas zakazanoj press konferenciji koja će biti organizovana za novinare.

Izvor: RTV SLON

Komentari

komentara

Written by Urednik




  • play_circle_filled

    Radio
    Kiša dobrih nota

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play