Sudar tri vozila kod Modriče: Jedna osoba poginula, saobraćaj obustavljen
Na magistralnom putu M-17 Modriča-Bosanski Šamac, kod mjesta Miloševac, jutros se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala tri vozila.
Kako je rečeno u CJB Doboj, nesreća se dogodila u osam sati.
Jedna osoba je poginula, a jedna je zadobila teške tjelesne povrede.
Saobraćaj je potpuno obustavljen do okončanja uviđaja.
(Vijesti.ba / Klix)
